Internetowy serwis motoryzacyjny

Internetowy serwis motoryzacyjny
Naucz się jeździć jak baba

Jeśli uważasz, że kobiety nie potrafią prowadzić, obejrzyj ten filmik.

Niby zbliżamy się do lat ’20 XXI wieku, ale pewne stereotypy wciąż trzymają się mocno. Atak ostrej zimy pozwolił uchwycić kilka mniej lub bardziej groźnych sytuacji, z których jedna zasługuje na szczególną uwagę. W roli głównej Charmaine Laurie prowadząca piętrowy autobus po śliskiej drodze w okolicach Edynburga. Czarnym charakterem jest za to osoba, która postanowiła nagle… właściwie to ciężko powiedzieć, jaki zamysł stał za manewrem polegającym na zjechaniu na przeciwległy pas ruchu i zatarasowaniu drogi. Autobus wyjeżdżający zza wzniesienia znalazł się na kursie kolizyjnym…

W rozmowie z Edinburgh Evening News Charmaine wspomina, że wystarczyło musnąć hamulec, by tył autobusu zaczął żyć własnym życiem. W takim momencie albo okaże się, że za kierownicą siedzi ktoś, kto potrafi zapanować nad prowadzonym wypadkiem, albo do internetu trafia efektowne wideo, które zasili później kompilację „zimowe wypadki 2017/2018” na YT. Tym razem skończyło się na efektownym (jednak) i jednocześnie efektywnym manewrze.

Sama Charmaine jest zdziwiona tym, jaką karierę robi krótki filmik z jej udziałem, ale dobrą robotę po prostu należy docenić, prawda?

J.G.

Podobne artykuły

Jeden komentarz:

  1. What’s Happening i’m new to this, I stumbled upon this I have found It positively helpful and it has aided me out loads. I hope to contribute & assist other users like its aided me. Great job.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *