Internetowy serwis motoryzacyjny

Internetowy serwis motoryzacyjny
Numer do zapamiętania

Zapisz w kontaktach jeden numer i nie przejmuj się przebitą oponą – nawet w przypadku problemów największego kalibru.

Zielak na kłopoty

Złapana guma to jedna z mniej przyjemnych niespodzianek, ale większość kierowców samochodów osobowych potrafi uporać się z kryzysową sytuacją na własną rękę (tudzież na własny lewarek). W dużo gorszej sytuacji są właściciele ciężkiego sprzętu poruszającego się na Naprawdę Wielkich Kołach. Samodzielna wymiana kilkudziesięciocalowej opony to spore wyzwanie – tym bardziej, że nie każdy wozi w ciągniku rolniczym zapasówkę.

Dobrze więc wiedzieć, że w Wałczu znajduje się baza mobilnego serwisu wulkanizacyjnego działającego całą dobę. Zielak-Opony wysyła swój „pojazd ratunkowy” wyposażony w cały sprzęt niezbędny do przeprowadzenia naprawy w terenie przez siedem dni w tygodniu, o każdej porze. Umożliwia on wymianę nawet 54-calowych opon. Mobilna wulkanizacja pozwala postawić na nogi (czy raczej na koła) każdą maszynę, nawet jeśli awaria nastąpiła z dala od cywilizacji – w lesie czy podczas prac polowych. Zielak-Opony pomoże uporać się też z awariami mechanicznymi takimi jak zablokowane hamulce czy pęknięte przewody hydrauliczne.

509 96 88 64

Ten numer warto mieć przy sobie na wypadek kłopotów z ciężkim sprzętem. Zawsze łatwiej chwycić za telefon, niż próbować swoich sił w przegranej walce z oponą. Pogotowie wulkanizacyjne udowodniło już nie raz, że dotrze niemal wszędzie.

D.C.

Podobne artykuły

Oszczędzanie paliwa w 5 krokach

Ceny na stacjach czasem rosną, a czasem spadają, ale zawsze są za wysokie. Oto garść porad pozwalających zminimalizować straty i zachęcić silnik do przejścia na dietę. Naprawa Część uszkodzeń, nawet tych z pozoru błahych, może prowadzić do znaczącego wzrostu spalania. Wadliwa sonda lambda to nawet 40% większe zużycie benzyny! Wydajność[…]

Czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *