Internetowy serwis motoryzacyjny

Internetowy serwis motoryzacyjny
Numer do zapamiętania

Zapisz w kontaktach jeden numer i nie przejmuj się przebitą oponą – nawet w przypadku problemów największego kalibru.

Zielak na kłopoty

Złapana guma to jedna z mniej przyjemnych niespodzianek, ale większość kierowców samochodów osobowych potrafi uporać się z kryzysową sytuacją na własną rękę (tudzież na własny lewarek). W dużo gorszej sytuacji są właściciele ciężkiego sprzętu poruszającego się na Naprawdę Wielkich Kołach. Samodzielna wymiana kilkudziesięciocalowej opony to spore wyzwanie – tym bardziej, że nie każdy wozi w ciągniku rolniczym zapasówkę.

Dobrze więc wiedzieć, że w Wałczu znajduje się baza mobilnego serwisu wulkanizacyjnego działającego całą dobę. Zielak-Opony wysyła swój „pojazd ratunkowy” wyposażony w cały sprzęt niezbędny do przeprowadzenia naprawy w terenie przez siedem dni w tygodniu, o każdej porze. Umożliwia on wymianę nawet 54-calowych opon. Mobilna wulkanizacja pozwala postawić na nogi (czy raczej na koła) każdą maszynę, nawet jeśli awaria nastąpiła z dala od cywilizacji – w lesie czy podczas prac polowych. Zielak-Opony pomoże uporać się też z awariami mechanicznymi takimi jak zablokowane hamulce czy pęknięte przewody hydrauliczne.

509 96 88 64

Ten numer warto mieć przy sobie na wypadek kłopotów z ciężkim sprzętem. Zawsze łatwiej chwycić za telefon, niż próbować swoich sił w przegranej walce z oponą. Pogotowie wulkanizacyjne udowodniło już nie raz, że dotrze niemal wszędzie.

D.C.

Podobne artykuły

Przezorny taniej ubezpieczony

Stawki OC oszalały. Niektórzy kierowcy otrzymali już oferty, które każą im zastanowić się, czy nie przesiąść się na rower. W przyszłym roku będzie jeszcze drożej. Jak zapłacić mniej?

Czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *