Czym charakteryzują się samochody Mitsubishi?

  • 12.08.2021, 09:19
Czym charakteryzują się samochody Mitsubishi?
W czasach obecnych nowe samochody Mitsubishi to pociągająca stylistyka, odważne kolory i dobre prowadzenie się w przypadku modeli takich jak Lancer i nie chodzi tu o jego odmianę taką jak EVO 10. Także te mniej ekstremalne wersje słyną z dobrego prowadzenia i dlatego ludzie je kupują. Plusem tych wersji jest też i to, że są one tańszymi od Europejskich modeli cenionych za precyzję prowadzenia.

 

Legendy

Nowe samochody Mitsubishi to nadal modele takie jak Lancer EVO, czyli samochód dostępny już w tej dziesiątej odsłonie. Pojazd ten rzecz jasna wygląda i ma fenomenalne właściwości jezdne, ale wielu znawców tematu twierdzi, że najciekawszymi były generacje od trzeciej do szóstej. Potem te auta stały się nawet zbyt elektronicznymi i dlatego nie dawały już one dokładnie tej samej frajdy z jazdy.

Najnowsza odsłona tego modelu na rynek cywilny to rzecz jasna dwusprzęgłowa skrzynia biegów i elektronicznie ograniczona ta ilość szybszych startów spod świateł. W aspekcie tym tkwi spory minus, ale niektórym sam wygląd tego auta wystarcza. Na dokładkę warto też wspomnieć o tym, że teraz te cywilne wersje aut sportowych stały się bardziej pokornymi i to nie tylko w przypadku tego konkretnego modelu. Mowa tu o tym, że obecną motoryzację nieco ogranicza ten elektroniczny kaganiec i to się odczuwa.

Nowoczesność

Nowe samochody Mitsubishi to modele takie jak Eclipse, ASX i Outlander, czyli to nie są auta takie same jak Pajero. One we wzorowy sposób pokonują te miejskie krawężniki, ale jeśli chodzi o właściwości terenowe, to przegrywają i to znacząco z prawdziwymi samochodami terenowymi, bo samochody klasy SUV obecnie mają prześwit wynoszący tylko o te pięć centymetrów więcej, a napęd na cztery koła w ich przypadku nie jest normą.

Mowa tu o tym, że taki Mitsubishi Eclipse ma jakieś dziewiętnaście centymetrów prześwitu i do tego w tańszych wersjach może mieć jedynie napęd na tę przednią oś. W tym tkwi spory minus tego konkretnego modelu, ale warto też pamiętać o tym, że ma on wybitnie ciekawą stylistykę i w takim aucie typowy osiemnastolatek może podjechać na imprezę ze swoją dziewczyną. Właśnie w tym konkretnym aspekcie tkwi największy plus tego samochodu, a te skromne właściwości terenowe to jedynie dodatek.

Pajero

Samochody marki Mitsubishi to także modele takie jak Pajero, czyli jest to prawdziwy samochód terenowy produkowany od lat osiemdziesiątych. Kluczowe znaczenie ma też i to, że marka Mitsubishi już od wielu lat odświeża ten konkretny projekt, po to, by mieć w ofercie opcję, której nie mają inni producenci. Mowa tu o tym, że w czasach obecnych prawdziwe samochody terenowe nie istnieją, bo zastępują ja auta klasy SUV i w tym tkwi minus całej sytuacji.

Właśnie dlatego pojawienie się kolejnej generacji Pajero to jedynie kwestia czasu. Walory praktyczne tego konkretnego samochodu także są bardzo ważnymi, bo w jego przypadku pięć osób ma wiele komfortu i co równie istotne bagażnik tego modelu też jest obszernym. Dlatego też pojazd ten sprawdza się nawet, wtedy gdy trzeba zajechać do marketu po zakupy.

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe