Meble kuchenne Stolzen – z pasji do tworzenia mebli wyjątkowych

  • 13.11.2020, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Meble kuchenne Stolzen – z pasji do tworzenia mebli wyjątkowych
Kuchnia idealnie urządzona to taka, w której znajdują się meble precyzyjnie dopasowane do wnętrza – nie tylko przez pryzmat stylu naszego pomieszczenia mieszkalnego, ale również pasująca do naszych upodobań i własnego indywidualizmu. Takie meble dla swoich klientów, praktycznie w każdym stylu, tworzy od lat marka Stolzen.

Stolzen to firma z polskim kapitałem, prężnie rozwijająca się od 25 lat, która z powodzeniem weszła na rynek produkcji mebli kuchennych nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy.

Za sukcesem elbląskiego przedsiębiorstwa stoi przede wszystkim najwyższa jakość wykonania mebli, opartych na wysokiej jakości frontach marki Stolzen, wykorzystanie najlepszych na rynku materiałów (dopasowanych również cenowo do oczekiwań klientów), nowoczesny park maszynowy oraz elastyczność względem potrzeb klientów. To umożliwia wykonanie mebli praktycznie w każdym stylu.

Meble kuchenne indywidualnie zaprojektowane w każdym stylu

Można powiedzieć, że właściwie nie ma takich mebli, których firma Stolzen nie mogłaby wykonać. Wszystko zależy jedynie od wizji klienta i przeniesienia jej na odpowiednio przygotowany przez specjalistów firmy projekt.

Jeśli chcemy podkreślić nasz własny styl kuchni, powinniśmy sięgnąć po meble zaprojektowane indywidualnie pod nasze gusta i potrzeby. Tak, aby te meble kuchenne nie tylko pasowały do naszego domu czy mieszkania, ale również sprawiały nam radość z codziennego użytkowania i stanowiły dumę naszej kuchni.

- Dążąc do podkreślenia indywidualizmu, klienci sami decydują jak mają wyglądać ich wymarzone meble kuchenne, w jakim stylu będą wykonane, z jakich materiałów oraz jak zostaną skonstruowane (np. ilość szuflad, szafek, systemy, rodzaj sprzętu AGD itp.). Natomiast firma Stolzen wiernie, z perfekcyjną wręcz jakością, znaną w całej Europie, pomoże zmaterializować projekt w postaci wyjątkowych mebli kuchennych - mówi Agnieszka Adamek-Zemke, manager firmy Stolzen.

Coraz więcej klientów zwraca się w kierunku producentów, którzy oferują wykonanie mebli na indywidualne zamówienie, z własnego projektu i z wybranych materiałów. Takie właśnie tworzy firma Stolzen.

- Projektujemy meble indywidualnie dla naszych klientów, w oparciu o uznane w całej Europie fronty marki Stolzen. Pod konkretny wzór, styl mebli oraz wymiar pomieszczenia naszych klientów – mówi Agnieszka Adamek-Zemke, manager firmy Stolzen. – To klient decyduje, jakie meble będą najbardziej pasowały do jego wnętrza. Można powiedzieć, że są „szyte na miarę” naszych klientów.

Klienci są zadowoleni z produkcji firmy Stolzen i tego nie kryją, o czym świadczy fakt, że przesyłają do elbląskiego przedsiębiorstwa zdjęcia własnych wnętrz, dumnie prezentując swoje meble po ich finalnym montażu w domu czy mieszkaniu.

- To najlepszy możliwy dowód uznania dla naszych produktów – radość naszych klientów – wskazuje Agnieszka Adamek-Zemke.

Meble kuchenne marki STOLZEN– tu ważny jest każdy szczegół

Meble i fronty produkowane są przez specjalistów Stolzen z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, w różnych stylach, aby końcowym efektem był zachwyt klienta. Elbląska firma w tym aspekcie nie idzie na żaden kompromis.

– Meble kuchenne marki Stolzen nawet po 10 latach intensywnego użytkowania wyglądają wzorowo. Taki wystrój kuchni to nie tylko odzwierciedlenie naszych własnych upodobań, ale również inwestycja na wiele lat w nasze wnętrze mieszkalne – przekonuje Agnieszka Adamek-Zemke.

Meble kuchenne Stolzen na europejskich rynkach

Warto dodać, że do firmy Stolzen z indywidualnymi projektami wnętrz zwracają się również architekci z całej Europy. Dlatego meble elbląskiej firmy zdobią luksusowe wnętrza wielu znanych artystów, sportowców czy polityków w Polsce i w Europie.

Elbląskie przedsiębiorstwo bowiem od wielu lat współpracuje z najbardziej znanymi w Europie biurami projektowymi, które wyposażają wnętrza luksusowych rezydencji.

- Realizujemy zamówienia na wykonanie mebli kuchennych od biur projektowych właściwie z całej Europy – dodaje Agnieszka Adamek-Zemke, manager firmy Stolzen. –  Mogę powiedzieć, że takich prestiżowych zamówień z wielu europejskich stolic mamy bardzo dużo. Choć jesteśmy lokalną firmą z Elbląga, działamy praktycznie na terenie całej Polski i Europy. Nie mamy problemu z realizacją mebli kuchennych na odległość.

Kiedy klient przedstawia swoją wizję zabudowy meblowej, specjaliści firmy Stolzen bardzo szybko oceniają, jak dany projekt można zrealizować i ile czasu zajmie jego wykonanie.

Stolzen otwiera się jeszcze bardziej na klientów

Kolejnym etapem strategii wyjścia marki Stolzen do klientów indywidualnych jest inwestycja związana z otwarcie własnego, pokazowego show-roomu. W tym nowoczesnym salonie, który znajdzie się w pobliżu siedziby firmy, każdy klient będzie mógł na własne oczy i poprzez „dotyk” ocenić meble kuchenne marki Stolzen, wybrać właściwe wzory, kolory i styl, skonsultować się ze specjalistami firmy, wskazać materiały z których meble mają być wykonane oraz dokonać zamówienia. Oficjalne otwarcie show-roomu marki Stolzen ma nastąpić na koniec roku, czyli już wkrótce!

Więcej informacji:
www.stolzen.pl
https://www.facebook.com/StolzenMeble/
https://www.instagram.com/stolzen_meble_kuchenne/?hl=pl

Grupa Tipmedia
Galeria zdjęć
Zobacz także
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: