Malowarki drogowe - łatwy sposób na oznakowanie powierzchni

  • 31.01.2022, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Malowarki drogowe - łatwy sposób na oznakowanie powierzchni
Prawidłowe oznakowanie powierzchni ma kolosalne znaczenie dla wielu miejsc. Począwszy od jezdni, a skończywszy na hali produkcyjnej. Z tego powodu markery nanoszone na podłoże muszą być dobrze widoczne oraz odznaczać się wysoką trwałością. Nie wspominając już o tym, że sam proces znakowania powierzchni powinien odbywać się sprawnie i szybko. Dlatego w tym procesie wykorzystuje się specjalne malowarki drogowe, dostosowane do specyfiki konkretnej pracy.

Rodzaje malowarek drogowych

Malowarki drogowe to specjalne urządzenia, które pozwalają na szybkie i i precyzyjne znakowanie. Typ malowarki powinien być dopasowany do rozmiarów powierzchni, którą chcemy oznaczyć. Dlatego malowarki drogowe dzielą się na trzy rodzaje. Użytkownik ma do wyboru malowarkę typu laska, maszyna oraz malowarkę do malowania pasów.

Malowarki typu laska wykorzystuje się w oznaczeniach obiektów o niewielkiej powierzchni. Na przykład sklepów czy małych hal produkcyjnych. Urządzenie wykorzystuje do znakowania specjalne farby w aerozolu dostępne w dwóch odcieniach, zwykłym i fluorescencyjnym. Ten rodzaj malowarki obsługuje się ręcznie.

Z maszyn oraz malowarek do pasów korzysta się przy znakowaniu większych powierzchni. Umożliwiają one nanoszenie długich, doskonale widocznych oznaczeń. Co więcej, konstrukcja niektórych modeli pozwala dodatkowo pracować na pionowych, trudno dostępnych powierzchniach. Są idealne do wydzielania pasów ruchu, miejsc parkingowych, stosuje się je także w dużych halach przemysłowych.

Malowarki drogowe dostępne w naszej ofercie

W ofercie dla-przemyslu.pl znajdziesz starannie wybrane modele malowarek drogowych, idealnych do różnych celów. Wśród naszych propozycji mamy dla Ciebie urządzenia różnego typu, dzięki czemu bez problemu wybierzesz interesujący Cię model. Oprócz tego w naszym sklepie możesz zakupić również trwałe i niezwykle wydajne farby do oznaczeń M-Markers i Traffic, a także specjalny lakier utrwalający.

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: